PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621252}
7,1 5 821
ocen
7,1 10 1 5821
6,8 5
ocen krytyków
Evil Genius
powrót do forum serialu Evil Genius

Tak właśnie robi się dokumenty. Konkretnie, szeroko omówiona sprawa, z prawdziwymi nagraniami a nie w durny sposób zagranymi rekonstrukcjami. Bez powtarzania dziesięć razy tych samych rzeczy. Najlepszy dokument o zbrodni jaki oglądałam, a widział ich naprawdę dużo.

ocenił(a) serial na 8
anet_w17

hej mogłabyś przesłać kilka tytułów dokumentów podobnych do tego, również namiętnie je oglądam może coś przeoczyłam i chętnie nadrobię :)

ocenił(a) serial na 8
reddredowna

https://m.filmweb.pl/serial/Odwal+si%C4%99+od+kot%C3%B3w%3A+Polowanie+na+interne towego+morderc%C4%99-2019-843952 Polecam mega dokument.... Ps tytul nie zacheca do oglądania ale warto...

gtwunit

Obejrzałam dzięki Twojemu poleceniu (tytuł rzeczywiście nie zachęca) i masz rację, dobry!

ocenił(a) serial na 8
anet_w17

Mnie też interesują podobne pozycję, napiszesz?

Może zrobmy poniżej listę dokumentów kryminalnych - niech prezentują tylko prawdziwe materiały ze sledztwa, bez żadnych aktorów i inscenizacji i aby nie były zbyt przegadane.

1. Sprawa Friedmanów
2. The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
3. Taśmy winy
4. West od Memphis
5. Kochana mamusia nie żyje
6. Three keepers (sporo przegadany i rozciagniety)
7. Aileen Wuornos: The Selling of a Serial Killer
8. There’s Something Wrong With Aunt Diane
9. The importer
10. Tajemnice zza grobu (ID Channel, niby są inscenizacje, ale materiałów nie brakuję)

FaNeil

Chyba "The Keepers" i "The Imposter"?

ocenił(a) serial na 8
woytek

taak jest

ocenił(a) serial na 7
FaNeil

A ja wam polecam Netflixowego "Making a Murderer" Mam nadzieję że wleci kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 9
FaNeil

"Schody" na Netflixie też polecam.

anet_w17

Oh nice, fajnie widziec komentarz, ktory wyraza to samo co moje mysli: nie lubie, bardzo nie lubie kretynskich rekonstrukcji. Wolalabym juz zeby ktos siedzial i tylko mówił o danej sprawie - bez sztucznych aktorów, rekwizytów itp itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones