CSI: Kryminalne zagadki Miami
powrót do forum 8 sezonu

Sezon 8

ocenił(a) serial na 9

[SPOILER]................................................ . pojawiły sie zdjęcia pierwszego odcinka 8 sezonu ;). Eric w długich włosach , Horatio taki bardziej rudy ;)


http://www.fanpop.com/spots/csi-miami/images/7734544/title/csi-miami-episode-801 -out-time-promotional-photos

Anula_3

zauwazyliscie ze Horacy jest pierwszy raz w jasnej koszuli a nie w tej czarnej w biale paski albo ogolnie w ciemnej:)

ocenił(a) serial na 9
ewcynka16

noo najwidoczniej H. zmienia image ;) w ogóle jakoś tak lepiej wygląda niż w 7. sezonie. może trochę schudł? XD

aaako

heheh no napewno:) kurde czemu Eric odchodzi a nie on??

ocenił(a) serial na 10
ewcynka16

Skoro w pierwszym odcinku ma być pokazana akcja sprzed 12 lat to musieli ich troche odmłodzić :)

malgosia65

Czy mógłby ktoś opisac, co się dokładnie wydarzy w 1 odcinku 8 serii?

ocenił(a) serial na 9
mariamka

Eric się znajdzie sie z odłamkiem kuli w głowie ( nie wiem skąd Call raczej go w głowe nie trafiła) , zawiozą go do szpiatala i będą próbowali uratować( wyjąć mu tę ,kulę) .Eric zapadnie w śpiączkę i dzięki niemu cofniemy sie o 12 lat. Dowiemy się skąd Horacy miał okulary i jakie były początki Call. Pradowpodobnie wróci Tim . I poczatek bedzie o tym jak Eric miał wypadek czy coć takiego i jak zaczęły sie jego początki w CSI . A i jako ciekawosta pojawią się również Ryan I Boa Vista , pierwszy jako nastolatek a Natlia jako członek FBI. No i nie mam pojęcia czy eric obudzi się w 1 odcinku. Wszysko jest troszke pomieszane ale wiem z paru różnych źródeł i wybrałam sprawdzone informacje. I zastanawiam się czy 2 odcinek też nie będzie 12 lat wcześniej ...

Anula_3

oo, dzięki. TO ja jeszcze doczytałam, że Eric w końcu w wróci do csi, czyli z tego wynika, że będzie chciał na poczatku zrezygnowac.

ocenił(a) serial na 9
mariamka

nie chce cie martwic ale w 5 odcinku Eric odejdzie i razem z nim Calleigh , może ona wróci....

Anula_3

Call raczej zostanie.... mowi sie tylko o odejscu Erica... wiec przypuszczam ze jak jej nie bedzie to gora pare odcinkow.... ale wydaje mi sie ze scenarzysci popelniaja blad na skupianiu sie na zyciu bohaterow... mi ten rodzaj Csi raczej nie odpowiada.... ten serial jest ciekawy ze wzgledu na technike i sledztwo a jak ktos chce ogladac zycie prywatne to niech sobie M jak Milosc pooglada

ocenił(a) serial na 9
ewcynka16

czy ja wiem , może i technika wnajważniejsza ale wątki osobiste bohaterów też są ważne. I nie jest ich zbyt dużo , tylko ,że większość tylko o tym gada wieć sa rozdmuchiwane jakby trawały co najmniej poł odcinka , a trwaja zaledwie po 5 minut...

ocenił(a) serial na 9
Anula_3

promo 1 odcinka ;) a i tak jak myślałam Eric znajdzie się w krzakach ;D

http://www.youtube.com/watch?v=yFNXYZgFwjw&feature=sub

użytkownik usunięty
Anula_3

100% jest odejście Adama z CSI , wiarygodne żródła mówią ,że CSI Miami straciło trochę oglądalności i aby podieść poziom produkcji , chcą zafundować widzom wstrząs . Jak podają również Emily Procter nie odejdzie. No i oczywiste jest ,że związek Erica I Calleigh się rozpadnie.. .

Kochani, Adam wystąpi jeszcze w 10 odcinkach i potem już na pewno mówimy mu 'papa'. : < Okazało się, że w pierwotnej wersji miał zostać nawet uśmiercony w premierze sezonu! Na szczęście plany się pozmieniały.

No, kochani, premiera już dzisiaj w nocy. ^^

ocenił(a) serial na 9
Jaden_Korr

i jak wrażenie po premierze? dla mnie pozytywne , czekałam 4 miesiące i się nie zawiodłam ;) warto było zobaczyć Horacego bez okularów, Erica z włosami i Call w zwykle bluzce;p
nawet wyhaczyłam bląd: Call na zakończenie sezonu była w szpilkach a po wodzie latała w kozakach , żeby potem w szpitalu byc w szpilkach ;) wiem ,że mogła zmienić ale... ;)

Anula_3

a ja mma pytanie, bo tu na stronie pisze ze 2 pierwsze odcinki były wczoraj, a jak narazie to widze ze tylko 1 odc mozna pobrac... wie ktos cos na ten temat?

ocenił(a) serial na 9
mary24a

wczoraj był tylko jeden odcinek . Na youtube jest , albo jak ktoś chce to Eric Delko w szpitalu:

http://www.youtube.com/watch?v=k1fxUWSKq0E

Anula_3

eee mam takie pytanie czy pojawił sie tam "młody" Rayan? bo go nie zauwazylam a gdzies czytalam ze ma byc.... i 2 pytanie ten koles co byl to jego ostatni dzien w pracy (Jesse chyba) to teraz bedzie grał na stałe w CSI?

a co do odcinka to mi sie srednio podobal... szczegolnie Call w scenach jak grała młodsza gaddala i zachowywyała sie jakby była naćpana....

ocenił(a) serial na 9
ewcynka16

właśnie szukałam Ryana ale go nie zauważyłam ,może przegapiłam. A Jesse gra już na stałe;/

Anula_3

czemu---> ;/ powinno byc :D Jesse wyglada na calkiem spoko kolesia. Wogole to Horacy odmlodzony byl straszny;// moglobybyc w tym serialu wiecej Rayana bo to najciekawsza postac... a nie ino Horacy wkolko;/

ocenił(a) serial na 9
ewcynka16

;/ - a temu ,że jest jakis taki nijaki. Pojawia się z nikąd i odrazu trafia do głownej obsady. To nawet Eva LaRue nie ma tzw nazwiska numerycznego w czołówce a Eddy już ma ;p Togo na poczatku też nie miał. zreszta wolałam Jake'a.

Anula_3

a juz jest w czołowce? szczerze nawet nie zauwazylam bo przewinelam::)) ale to obejrze zaraz:) heheh dzieki:)

ocenił(a) serial na 10
ewcynka16

oglądałam najnowszy odcinek , nudny zresztą, i uderzył mnie brak Rodriguez'a w czołówce ... jakos tak dziwnie , teraz Ryan zajął jego miejsce.. ;/ no i dołączyli tego grubego do obsady podst. Same rewolucje w tej czołówce w 8 sezonie.
A co do odcinka to ten nowy patolog jest całkiem zabawny ;)

ocenił(a) serial na 8
Anula_3

To zwiastun 8 sezonu (filmik) http://www.youtube.com/watch?v=lB0whaGAuD8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones