Behawiorysta (2022)
Behawiorysta: Sezon 1 Behawiorysta Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Behawiorysta (2022)

Odcinek 2

46m
7,1 522
oceny
7,1 10 1 522
Behawiorysta
powrót do forum s1e2

realizacyjna tragedia

ocenił(a) serial na 3

Nie wiem czy serial ma celowo wywoływać śmiech czy jest tak słabo zrobiony , Realizacyjnie , scenariuszowo coraz gorzej . Powtórzę Player niszczy wszystko za co się bierze .Nie wiem czy w treści TVN tak mocno wgryzły się wszelkiego rodzaju Trudne Sprawy że inaczej już nie potrafią kręcić ale ten serial niewiele różni sie poziomem w sumie tylko jakość zdjęć lepsza.

rael_76

No ja poprostu dawno się tak nie bawiłam. Każde zdanie które pada wzbudza śmiech.
I właśnie przed chwilą skojarzyło. Że akacja i dialogi są gorsze niż trudne sprawy a i większość obsady chyba stamtąd pochodzi.
To jest tak złe że się nie można powstrzymać od oglądania
Odc 2 strasznie śmieszne że ofiara na zdjęciu wygląda całkiem inaczej niż ta z nagrania

ocenił(a) serial na 3
rael_76

Dodatkowo bardzo dużo błędów merytorycznych, no i ta walka tefałenu z pisem, wtrącanie ośmiu gwiazdek, kpina z policji, wywyższanie prokuratorów. Eh te wolne media.

ocenił(a) serial na 3
tisiek

Język slangowy, uliczny typowo ubeckiej Milicji....kur, ch...na każdym kroku zapożyczony od błyskawic ulicznych Lempart. Policja pokazana jako nieudacznicy, chamscy brutale, bez kultury, takie ośmieszanie wszystkiego co narodowe.

ocenił(a) serial na 3
lesmal

Typowa narracja tvn. Wszędzie muszą wplątać swoją nienawisc.

ocenił(a) serial na 5
lesmal

"takie ośmieszanie wszystkiego co jest narodowe"??? narodową cechą Polaków to jest jedynie nienawiść do wszystkich i wszystkiego. I jeszcze wytykanie kto po jakiej stronie stoi.

adrenalina777

Dokładnie. A zresztą przykład nienawiści idzie z góry.

lesmal

Ej oszołomy. Policja i prokuratorzy są tak pokazywani od zawsze we wszystkich krajach świata! Obudźcie się pajace!

ocenił(a) serial na 3
lesmal

Tak dokładnie...

ocenił(a) serial na 3
tisiek

Było też zbliżenie tablic rejestracyjnych ułożonych z liter JEB...itd..., głupota polityczna udziela się polskim BONDOM, celebryci znad Wisły, za grosze, mierne aktorzyny polskiego establishmentu spod ciemnej gwiazdy, ulicznej Lempart.

ocenił(a) serial na 7
tisiek

ci, którzy krytykują sposób przedstawienia polskiej policji w tym serialu musieli nie mieć prawdziwej styczności z policją :) tak to niestety właśnie wygląda :)

ocenił(a) serial na 7
tisiek

swoją drogą, nie wiem, gdzie tam się dopatrzyłeś wywyższania prokuratury. W mojej ocenie prokuratorzy byli krytykowani na równi z policją. Ego ważniejsze od zdrowego rozsądku i rozwiązania sprawy. Całkowity brak profesjonalizmu. Znieczulica, a co się z tym wiąże, zerowe pokłady empatii do istnień ludzkich. Najważniejsza kariera i własne przekonanie o wyższości. Dobitnie prawdziwy obraz polskiej prokuratury i policji. Ten, kto miał do czynienia z tymi instytucjami, ten się w cyrku nie śmieje.

ocenił(a) serial na 7
tisiek

Ech, proszę najpierw zajrzeć do słownika, a później brać się za krytykę filmową.

ocenił(a) serial na 3
Jarzemski

Tak jest panie psorze!!!

ocenił(a) serial na 1
rael_76

Ten serial to jest jakieś nieporozumienie chyba! Przecież główny bohater,który niby jest ekspertem, od odczytywania mimiki, czy zachowań oprawców,tak naprawdę nic nie potrafi! Ale tytuł Behawiorysta chyba nietrafiony! Nie wiem, czy ktoś z was oglądał amerykański serial ' Lie to me ' ,który naprawdę wymiata i tamten koleś, to dopiero jest ekspert !

ocenił(a) serial na 3
Green_Path

Tim Roth boski w tym serialu, szkoda że tak szybko dostał cancela , dla amerykanów za mądry serial. Tutaj równie dobrze mógłby sie ten serial nazywać Behapowiec

Green_Path

Tak. Na gest morderców zwraca, mu uwage wytatuowana, przepraszam pomalowana niby- hakerka. Oba zresztą mówi slangiem jak mój wnuk gdy nagrywa filmik na tik tok.
Ale zabawa z tego jest przednia

Green_Path

FAKT !!!

ocenił(a) serial na 1
rael_76

Jedna wielka żenada i tragedia! Ja się dziwię, czemu tak nazwali ten serial,skoro główny bohater,to nie jest żaden spec ze specjalnymi umiejętnościami! Haha no poziom serialu naprawdę jest zaskakujący! Także jedna wielka lipa!

ocenił(a) serial na 3
BooCJ

Ja się dziwię panu Mrozowi bo każda ekranizacja jego książek to antyreklama jego twórczości

ocenił(a) serial na 4
rael_76

Pan Mróz sam jest antyreklamą tworczosci literackiej, produkuje ksiązki jak z taśmy, nie da się tego czytać. Jego ksiazki zwierają takie błedy merytoryczne, takie glupoty - od prawa, przez psychologię po wiele innych nauk. A ludzie narzakają, że serial zły. To twórczość Mroza jest zła, czasem aż smieszna, wiec trudno o dobry serial na podstawie jego książek...

ocenił(a) serial na 6
marticzka

Słuszny komentarz. Chyłka to tez zwyczajny popcorn i niewiele więcej.

rael_76

Serial uwłacza inteligencji widza. Niektóre fakty dochodzą do bohaterów z
nadmiernym opóźnieniem, podczas gdy widzowi podano je na tacy od razu.
SPOILER:charakterystyczny gest u więcej niż jednej osoby np. kolegi Horsta, czego pan behawiorysta nie zauważa w ogóle, czy też niby zabicie dziewczynki- myślałam,ze Gerard zaraz to stwierdzi,skoro obejrzał tę scenę kilka-kilkanscie razy i widać, ze on jej nie zastrzelił,zero krwi i rozbryzgu). Przytyki do władzy i Policji mi nie przeszkadzają, czyż w czasach komuny nie robiono tego samego? A śmiejemy się z tego do dziś. Natomiast przeszkadzają mi niedoróbki montażowe (kamerzysta odbijający się w lustrze drzwi wejściowych domu biznesmena), słabe dialogi, sposób kreowania postaci, w przypadku prokuratorów rzeczywiście nie czuje się kim oni są, dobrze,ze to powtarzają od czasu do czasu. Nie czytałam książki, ale najwyraźniej TVN lubi masakrować literaturę (np. Szadź,kompletny gniot). Do tego wykorzystują w kółko wąskie grono ogranych aktorów i lokacji (np. sierociniec,dokładnie ten sam,co w serialu Pułapka z Kuleszą)

ocenił(a) serial na 1
spa2007

Wydalam 39zl na to g…. Masakra

ocenił(a) serial na 3
spa2007

Podpisuję się nogyma i ręcyma :)pod tym

ocenił(a) serial na 8
rael_76

mam wrażenie, że zupełnie inny serial oglądaliśmy ;) ale co człowiek to opinia, mi się podobał, sporo znajomych osób oglądało i też mówili że mega

spa2007

Mam podobne odczucia odnośnie serialu. Oglądam czasem kryminalne seriale dla rozrywki, nie oczekuję od nich tzw. wielkiego kina ale ten serial w wielu momentach jest wręcz prostacki. Końcówka jako tako wciągnęła, ale żebym za nim tęsknił i czekał na kolejny sezon? Zdecydowanie nie. Podobnie miałem z serialem "Szadź".

rael_76

Serial jest tragiczny, fabularnie totalnie inaczej niż książka, od feminizmu wylewającego się z ekranu jak woda z kranu po różnice w postaciach (chyba wszystkich) skończywszy na samej sprawie kompozytora, która w serialu jest żenująca i śmieszna.

A książka jest rewelacyjna.

rael_76

idź trzepać frędzla do książki...
parodią jest to, co oczytani pseudo-znawcy wypisują,
czego wy do cholery wymagacie od produkcji TVN?
to nie Hollywood, tylko serial kryminalny na polską kieszeń.
Brzuch człowieka boli od śmiechu czytając wasze boleści...
Aż chciałbym podyskutować z Wami co od samego początku, po totalnie zrąbany koniec było nie tak np. z Mr. Robot ...

Wasze komentarze są tyle warte co na Onetach, O2 i WP pod byle artykułem.
Absolutnie szkoda Waszego i innych czasu.

ocenił(a) serial na 3
hugo_frugo

I to jest merytoryczny komentarz , podoba mi :)

rael_76

dokladnie..nie da sie ogladac..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones