Alchemia dusz (2022)
Alchemia dusz: Sezon 1 Alchemia dusz Sezon 1, Odcinek 17
Odcinek Alchemia dusz (2022)

Odcinek 17

1h 14m
8,9 34
oceny
8,9 10 1 34
Alchemia dusz
powrót do forum s1e17

NETFLIX mnie oszukał

ocenił(a) serial na 8

Oczywiście, jak można co tydzień czekać na te 2 odcinki z polskim tłumaczeniem... nie inaczej było dziś. Nawet sobie nie wyobrażacie jak mocno byłam rozczarowana, gdy zobaczyłam że premiera 17 i 18 odcinka została przesunięta z 17 września na 24 września .... co to ma być ...

Iwcia_2

Witaj w klubie, poczułam się głęboko rozczarowana:D

ocenił(a) serial na 9
Wilczyca_9

Zawsze możesz obejrzeć po Angielsku w Internecie cały serual, albo poszukać jakiś polskich napisów jeśli takowe są.
Sezon się już dawno skończył, nie wiem czemu Polski Netflix tak przedłuża.

KuszCMG

Poczekam, szczerze powiedziawszy to wolę takie stopniowe dawkowanie po 2 odcinki. W innym wypadku dawno zobaczyłabym całość, jestem trochę uzależniona od koreańskich seriali. Ostatnio tylko to oglądam na Netflixie, inaczej chyba zrezygnowałabym z subskrypcji.

ocenił(a) serial na 10
Wilczyca_9

Ja wczoraj dooglądałem ostatnie 2 odcinki z napisami, w internecie.. wbijają w fotel!

ocenił(a) serial na 10
piotrusik

Gdzie obejrzałeś te dwa ostanie odcinki Na jakiej stronie?

ocenił(a) serial na 10
piotrusik

Gdzie obejrzałeś te dwa ostanie odcinki Na jakiej stronie?

ocenił(a) serial na 10
gianluigi1983

aaa nie dopisalem, ze napisy eng.. ale na stronie: www.bilibili.tv/ :)

ocenił(a) serial na 9
Iwcia_2

Kiedy na Netflix będą ostatnie dwa odc? Zasadniczo powinny być 1.10 ale nie ma jeszcze żadnych informacji

użytkownik usunięty
koczo1994

Informacja od Netflixa: „Odcinek 19 i 20 serialu znajdują się w następnym sezonie, niestety nie mam informacji kiedy następny sezon może się ukazać”.

ocenił(a) serial na 9

Coo ale to słabe posunięcie. No nic zostaje czekać albo szukać na internecie. Dziękuję za informację.

Przyznaję, że nie ogarniam logiki Netflixa. Jeśli mogę zapytać gdzie to wyczytałeś?

użytkownik usunięty
Wilczyca_9

Napisałam do Netflixa. Taką odpowiedź uzyskałam.

ocenił(a) serial na 10

Ale to jakas sciema... bo odcinki 19 i 20 juz sa.. a sezon II ma byc w grudniu (10 odcinkow)

Iwcia_2

Witam, można wiedzieć, czy tym polskim lektorem, to jest kobieta, czy jednak facet? ,dzięki.

szaki3

Jaki lektor? Alchemia jest tylko z napisami.

I_am_a_Bad_Girl

Na pewno? ,bo muszę się upewnić, oraz proszę mi powiedzieć, jak tam ma się sprawa z 2 sezonem, jest już, czy dopiero będzie? Thx!

ocenił(a) serial na 10
szaki3

Oba sezony z napisami Pl na tę chwilę 4 odcinki drugiego sezonu są na polskim nrtflixie.
Niestety ale sezon drugi wypadł gorzej, zmiana aktorki, totalnie zmieniła klimat. Sezon 1 oceniam na 10, zaś drugi którego z niecierpliwością oczekiwałem niestety słabo, chyba na kolanie ktoś pisał tę drugą część. Zapewne obejrzę do końca aby zobaczyć finał

campnou14

I takie odp. lubię, dzięki za informacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones