PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30633}

Więzień nienawiści

American History X
8,2 305 188
ocen
8,2 10 1 305188
7,1 29
ocen krytyków
Więzień nienawiści
powrót do forum filmu Więzień nienawiści

płacz

ocenił(a) film na 8

dałabym 9/10, ale ciotowaty płacz Nortona przycałej jego idealnie odegranej postaci no po prostu mnie razi. Ryczy gorzej niż baba. ;p

ocenił(a) film na 9
anka420

bo zginął jego ukochany brat?

ocenił(a) film na 8
Damianq

nie chodzi mi o to, że płakał. Łzy to ludzka rzecz. Wg mnie Norton nie potrafi po prostu grać płaczącego człowieka. Który facet piszczy jak płacze?

ocenił(a) film na 9
Damianq

Prawdziwy facet jeżeli już płacze to wyłącznie basem, wydając przy tym dźwięki zbliżone do traktora (w pełni męski mężczyzna jeździ tylko Ursusem). Aha, i tak trochę nie w temacie, prawdziwy facet nie je też miodu, tylko żuje pszczoły :)

ocenił(a) film na 9
Reimar

Dobre z tymi pszczołami :)

ocenił(a) film na 9
Reimar

You've made my day :D

ocenił(a) film na 10
anka420

Każdy płacze na swój sposób. Moim zdaniem rola świetnie zagrana,mimo że "piszczy" jak to ujęłaś- kiedy płacze,to wyglądało to realistycznie.

ocenił(a) film na 9
Damianq

Piszcie, że spoilery, zepsułam sobie seans :/

ocenił(a) film na 8
abc2343

Jak chcesz poczytać o filmie to czytaj recenzje. To normalne, że komentarze użytkowników dotyczą treści filmu.

ocenił(a) film na 9
ReadyFreddie

Mogą dotyczyć treści filmu, ale niekoniecznie. I od rozróżniania tego są spoilery

ocenił(a) film na 8
anka420

O kurczę, ja właśnie przy tej scenie doszłam do wniosku, że jest naprawdę dobrym aktorem. No cóż, ilu ludzi- tyle opinii :)

ocenił(a) film na 10
anka420

właśnie ten płacz był genialny, zresztą cały film i gra Nortona

anna_koniusz

Muszę sobie odświeżyć ten film bo widzę że płacz nabrał znaczenia symbolicznego :)

ocenił(a) film na 9
anka420

Ciotowaty płacz.... Nie wiem jak płacz, po stracie brata może być ciotowaty. Przecież ten koleś nie płacze z powodu zniszczonej fryzury;/
'Gorzej niż baba!' Bo płacz męski jest gorszy. My, kobiety płaczemy z każdego nawet najgłupszego powodu a mężczyźni płaczą prawdziwie.
Zbulwersował mnie twój komentarz. Chyba jesteś niedojrzała emocjonalnie, ewentualnie nie widziałaś nigdy płaczącego mężczyzny...

ocenił(a) film na 8
sthrashne

widziałam płacz mężczyzny, niejednokrotnie. I byli w różnym wieku. Chodzi mi o to jakie dźwięki wydobywa z siebie Norton. Nie o samą ideę tej sceny, bo jest dobra. Nic dziwnego, że bohater płacze po stracie brata, którego kochał. Nic a nic! :) Przyczepiłam się do samego aktora, wielu innych lepiej gra to uczucie, te emocje. Norton piszczy, jazga, nie wiem jak to inaczej jeszcze określić.

ocenił(a) film na 8
anka420

Wyobraziłem sobie Ciebie jak poprawiasz kogoś, że źle piszczy nad zwłokami brata ^.

ocenił(a) film na 8
ReadyFreddie

gdybym była reżyserem to bym poprawiła. Nie rozumiem, dlaczego się czepiacie tego, że mam swoje zdanie. Uważam po prostu, że Norton nie potrafi grać płaczącego/cierpiącego człowieka i tyle.

ocenił(a) film na 9
anka420

rozumiem, że może Ci się nie podobać sposób jego płaczu ale czy warto na to zwracać uwagę? to dramatyczna scena w której aktor nie ma koncentrować się na tym, żeby dobrze brzmieć tylko by pokazać żal i rozpacz po stracie brata, do którego był tak przywiązany, którego tak kochał i o którym powiedział, że jest jego "najlepszym przyjacielem".
nazywanie czegoś takiego 'ciotowatym płaczem' wykracza po za normy przyzwoitości.
miej swoje zdanie ale nie przedstawiaj go w sposób tak agresywny :)

ocenił(a) film na 8
maciekpaku

bardzo zapadła mi w pamięć ta scena. Nie jestem trollem, nie szukam zaczepki, zwyczajnie wyraziłam swoje zdanie, które nie jest dla mnie agresywne tylko prawdziwe, takie są moje odczucia. Jednym się podoba gra Nortona innym nie. Uroczyście zamykam temat! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones