PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30633}

Więzień nienawiści

American History X
8,2 305 188
ocen
8,2 10 1 305188
7,1 29
ocen krytyków
Więzień nienawiści
powrót do forum filmu Więzień nienawiści

Scena końcowa

ocenił(a) film na 10

Dlaczego wg Was ten czarny dzieciak zastrzelił Danny'iego?

ocenił(a) film na 8
kassssssska

Wcześniej Danny miał z nim spięcie chyba tez w toalecie o ile dobrze pamiętam. No i był skinem a czarni, zwłaszcza mający związki z gangami nie przepadają za typami z bractwa aryjskiego i tym podobnych gówien.

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

ale to jeszcze nie powód, żeby zabijać. Moim zdaniem wcześniejsze spięcie w toalecie nie doprowadziłoby do morderstwa. Ja myślę, że ten czarny wiedział, że brat Danny'iego zabił dwóch czarnych i to przelało czarę .. Dobrze myślę?

ocenił(a) film na 8
kassssssska

Bardzo możliwe- tak jak mówię, dawno już nie oglądałem i nie wszystkie szczegóły pamiętam. Jak się teraz zastanowię nad tym co napisałaś to tak chyba rzeczywiście było i jest to w sumie logiczne: podwójne morderstwo Dereka było raczej sprawą powszechnie znaną, podobnie jak przynajmniej dla części zainteresowanych fakt, że Danny jest jego bratem. Młody obraził młodego czarnego, ten poskarżył się starszym braciom, skojarzyli kim jest Danny i co zrobił jego brat i voa la.

ocenił(a) film na 8
KubaLBN92

W noc przed zabójstwem Danny'ego obok ich mieszkania przejeżdża samochód, w którym siedzi 3 czarnoskórych. Jeden z nich wykonuje wymowny gest naciśnięcia spustu pistoletu. O poranku dowiadujemy się o ciężkim stanie Camerona i tego Setha. Być może było to zaplanowane działanie mające uderzyć w Dereka, w końcu skąd czarnoskórzy mogli wiedzieć o jego przemianie? Zabicie jego brata, szefa i gościa, który często odwiedzał ich mieszkanie byłoby "wymierzeniem sprawiedliwości".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones