PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491384}
7,8 21 012
ocen
7,8 10 1 21012
6,7 6
ocen krytyków
Temple Grandin
powrót do forum filmu Temple Grandin

Ameryka to dziwny kraj. Każdy wie, że HBO słynie z arcydzieł, jednak czemu nikt nie zdecydował się wprowadzić ten film do kin ? Produkcja telewizyjne HBO przebijają 90 % amerykańskich filmów które można obejrzeć spokojnie w kinie, wiem, że film nie masowy, ale objazdówka po festiwalach, europejskie premiery dobrze by mu zrobiły. A tak świetny film marnuje się w telewizji zamiast w świątyni filmu - KINIE

ocenił(a) film na 8
Finalny_Odbiorca

Też się nad tym zastanawiam. Widocznie nie miał zbyt wpływowych producentów, albo może reżyser, scenarzysta zastrzegł sobie wyświetlanie go w kinie. A szkoda, naprawdę szkoda, jak sam napisałeś kino jest pełne mniejszych lub większych szmatławców, czasami aż żal wydawać pieniądze, a "Temple Grandien" na pewno zrobiłoby furorę. Poza tym więcej osób miałoby możliwość chociażby zobaczenia go. Ach, nigdy nie zrozumiem praw tego świata...

ocenił(a) film na 10
Finalny_Odbiorca

to jest mini serial,a takie doczekują się swojej premiery tylko w HBO,bo w tym przypadku ten kanał jest producentem dlatego film nalezy do nich i zalezy im aby rozpowszechnić go na swojej antenie,niestety

użytkownik usunięty
Finalny_Odbiorca

Na pewno chodzi o kasę... Ale poza tym uważam, że w kinach ten film mógłby nie cieszyć się wielką popularnością... Zdecydowanie zbyt wiele napisów do przeczytania :) I nic nie wybucha... ;) Dla mnie to skończone arcydzieło, 11/10, ścisła czołówka moich filmów. Byłem w szoku przez kilka dni po jego obejrzeniu.

Finalny_Odbiorca

nie da się ukryć, że jest to dość ciekawe zjawisko. z drugiej strony może to i lepiej? jest jakaś magia i niesamowita przyjemność w odkrywaniu filmów samemu. nie przez dziesięć tysięcy reklam, nie przez powtarzane do obrzydzenia slogany, tylko przez zainteresowanie się samemu gdzieś przypadkiem i obejrzenie zaskakująco dobrego filmu, który zdawał się być jedynie filmem do obejrzenia dla relaksu na popołudnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones