PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669160}

Romans na dwie noce

Two Night Stand
6,4 43 579
ocen
6,4 10 1 43579
6,5 4
oceny krytyków
Romans na dwie noce
powrót do forum filmu Romans na dwie noce

Do obejrzenia

ocenił(a) film na 5

Niewyszukana, naiwna komedyjka, humor poniżej przeciętnej, ale uśmiech w kąciach ust się
pojawi raz czy dwa. Generalnie szału nie ma, ale gra głównych bohaterów całkiem znośna.

ocenił(a) film na 7
mareta23

Miałam tak samo. W sam raz na deszczowy (śnieżny ;-) wieczór kiedy człowiek chciałby obejrzeć coś lekkiego. Na plus filmu jest całkiem nieźle zagrana chemia między postaciami. Widziałam wiele filmów z absolutnie nietrafionym castingiem i tu muszę powiedzieć, że tutaj wychodzi nawet dobrze.

Miauczyslawa

Fajny nick :D

Miauczyslawa

Racja, przyjemny choć naiwny film. Cały jego urok to zasługa dwójki głównych bohaterów. Myślę właśnie., że Miles Teller, Annaleigh Tipton czy inna filmowa partnerka Tellera - Shailene Woodley, mają duże szanse na trochę więcej niż tylko 5 minut w Hollywood. Taki typ chłopaka/dziewczyny z sąsiedztwa jaki Ameryka uwielbia, jak przykład kariery Jennifer Lawrence.

ocenił(a) film na 5
Polly_81

bardzo możliwe, Teller nieźle się zapowiada, ma swobodę przed kamerą. Z wielką niecierpliwością czekam na "Whiplash", by ocenić jak mu pójdzie z czymś ambitniejszym.

ocenił(a) film na 6
mareta23

Ej no oceniajmy gatunkowo... Komedia romantyczna to zwykle właśnie lekki romans z dawką humoru (choć tego ostatniego w tym gatunku zwykle brakuje) o to w tym chodzi o.O Dlatego to jest komedia romantyczna czyli właściwie, choć brzmi to komicznie, komediowy melodramat. Stwierdzenie "naiwna komedia" w odniesieniu do komedii romantycznej jest jak zdanie "samochód ma koła". Humor poniżej przeciętnej? Kwestia gustu. Od czasu do czasu naprawdę niezłe teksty rodem ze stand up-u. Poza tym, jeśli kiedykolwiek rozśmieszało się więcej niż jedną osobę i to własnymi tekstami, wie się, że nie ważne jaki jest żart ważne jak został powiedziany. A od tej strony nie mam nic do zarzucenia. Cóż są różne rodzaje humoru a ten wcale nie był słaby choć, bo ideałów nie ma, momentami kulał ale i tak się uśmiałem. W porównaniu z innymi komediami romantycznymi wypada naprawdę dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones