PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7885}
6,8 2 696
ocen
6,8 10 1 2696
Mr. Jones
powrót do forum filmu Mr. Jones

zdjęcie.

ocenił(a) film na 10

witajcie.. mam takie pytanie .. bo ogladalam wlasnie zdjecia z tego filmu i mam wrazenie ze takiej
sceny nie było...
http://www.virtual-history.com/movie/image/11607

za cholere sobie tego nie przypominam a w przeciagu miesiaca widzialam ten fim z 60 razy..
(juz tak mam xd hehe tez mania ale na kino ;>)

no. jak myslicie, czy to frgment wycietej sceny?????

ocenił(a) film na 7
karate_girl

a może to zdjęcie z planu filmowego?

ocenił(a) film na 10
athaiya_matsumoto

Nie mam pojęcia :) ale istnieje zawsze możliwość ze to jednak wycięta scena.szukam i szukam DVD z usuniętymi scenami w dodatkach i nic...a szukam w całej Polsce...

ocenił(a) film na 7
karate_girl

He he może kiedyś się uda znaleźć. Życzę powodzenia :)

ocenił(a) film na 10
athaiya_matsumoto

Taa,dzieki ;)
No nie ukrywam, bedzie to nielada wyzwanie, no prze to, ze film jest niedoceniony I malo rozslawiony totez bedzie ciezko.

ocenił(a) film na 7
karate_girl

Ja kiedyś też szukałam filmu bo wiedziałam, że na płycie zamieszczono alternatywne zakończenie. Trudności dodawał fakt, że film nie był znany... i był z Hongkongu.... I kiedy już prawie zwątpiłam, ktoś wystawił płytę na aukcji. Tak więc nie trać nadziei ;)

ocenił(a) film na 10
athaiya_matsumoto

Spk. Jak cos to prosze o kontakt ;);)

ocenił(a) film na 7
karate_girl

Jak się natknę, to dam znać ;) Dzięki za zaproszenie :)

karate_girl

Nie rozumiem zdziwienia wynikającego z ujrzenia fotosu z filmu.

ocenił(a) film na 10
BUNCH

Chyba jesteś facetem nie? No właśnie. :)
nie no, poprostu tak się zastanawiałam.podobal mi ode ten film bardzo i chaialbym obejrzeć dodatkowe sceny jeśli takowe istnieją :).
Na YT na zwiastunach różnych są też inne sceny tak jakby wycięte. :)

karate_girl

Czy jestem facetem? Nic chyba nie wskazuje na to abym nim nie był :)
Fotosy mają swój urok. Wielokrotnie widziałem zdjęcia z planu gdzie np. zmęczony aktor siedział na tyłku na ziemi i pił wodę mineralna z gwinta. Takiej sceny nie było w filmie, został po prostu uwieczniony jego odpoczynek na planie. Więc w przypadku takich fotografii z plan, nigdy nie wiadomo "co jest czym". A bywają także i humorystyczne. Ale wiem o co Ci chodzi. Jak słusznie zauważyłaś, bywają w zwiastunach ukazane sceny, które finalnie do filmu nie trafiają (ale się znalazły w zwiastunie bo w nim pasuję do ciągłości, montażu, muzyki itd).

ocenił(a) film na 10
BUNCH

Właśnie, wyjales mi to z ust. Te słowa w sensie :P

karate_girl

Też nad tym ubolewam, to znaczy, dziękuję za odpowiedź :P

ocenił(a) film na 10
BUNCH

A proszę bardzo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones