PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678542}

Marilyn Monroe. Dziewczyna marzeń

Qu'est-il arrivé à Norma Jeane?
7,0 45
ocen
7,0 10 1 45
Marilyn Monroe. Dziewczyna marzeń
powrót do forum filmu Marilyn Monroe. Dziewczyna marzeń

Czy wiadomo coś na temat tego filmu już dawno czekam na jakieś wieści, czy on w ogóle powstanie? Jeśli ktoś cos wie na ten temat z niecierpliwością czekam na odpowiedz :D

wik99_fw

Premiera filmu zaplanowano na 5 sierpnia 2020 roku.

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

Pewnie już widziałaś( obecnie na ale kino), zastanawiają mnie informacja na koniec filmu dot.jej śmierci, nie ma tam domniemania jest stwierdzenie faktu co o jak się stało, ale o ile wiem nadal oficjalnie popełniła samobójstwo wiec trochę nie rozumiem, no chyba, że coś się zmieniło w sprawie i autorzy dokumentu maja wiarygodne źródła.

lila_2603

Z tego, co do mnie dociera za pośrednictwem filmów na ten temat - dokumentów, oczywiście - jest wiele hipotez, ba - dowodów, że miała "pomoc" w zejściu z tego świata, a samobójstwo upozorowano.

lila_2603

Marilyn została zamordowana. Są dwie wersje: zmarła w karetce pogotowia i została odwieziona z powrotem do domu i ułożona w sypialni, druga: została w swoim domu, który notabene nowi właściciele chcą zrównać z ziemią, zamordowana (otruta) 4 sierpnia 1962 r. przez Petera Lawforda, szwagra Keneddych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones