PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866720}

Airliner - Bitwa w przestworzach

Airliner Sky Battle
3,0 108
ocen
3,0 10 1 108
Airliner Bitwa w przestworzach
powrót do forum filmu Airliner - Bitwa w przestworzach

OMG

ocenił(a) film na 1

Kto w ogóle produkuje takie coś, bo filmem tego nie nazwę, ciekawe czy to zarobiło chociaż 5 centów.

dze69

Jak na film niskobudżetowy o porwaniach samolotów jest naprawdę dobry. Nie jest to szklana pułapka 2 ale widziałem już sporo o wiele gorszych filmów w tej kategorii. Akcja od początku filmu i do samego końca , kreatywnością nadrabiają brak wyszukanych efektów specjalnych, fabuła nawet się klei. Lekki brak logiki jest dla mnie akceptowalny w tym filmie... Perełką jest celowanie wózkami w silnik - oderwane od rzeczywistości, ale pierwszy raz widziałem coś takiego.

Ebubu

Jaki dobry, co ty wygadujesz.... Liczba głupot w tym filmie przewyższa wszystkie dopuszczalne normy.Oglądanie tego szajsu może doprowadzić do ciężkiego uszkodzenia mózgu. Nie znam się na lotnictwie cywilnym, tym bardziej w u.s.a., ale który kapitan będzie ryzykował życiem pasażerów wykonując rozkazy generała.... Ten film jest gorszy niż reklamy shopee.

MartinusSinis

ale do końca obejrzałeś?;)

Ebubu

Nie obejrzałem do końca, nie dałem rady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones