PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631575}

Śnieżka

Blancanieves
7,5 4 539
ocen
7,5 10 1 4539
6,9 9
ocen krytyków
Śnieżka
powrót do forum filmu Śnieżka

Film zrealizowany na najwyższym poziomie. Wspaniała scenografia, klimat, muzyka. Nic dodać nic
ująć a przy tym bardzo oryginalny i od razu widać że to Hiszpania. Jestem zachwycony! Gorąco
polecam to po prostu trzeba zobaczyć!

retro_m

Podzielam twoje zdanie w 100%:)!!!Podejrzewam ,iż film niestety grany będzie jedynie w kinach studyjnych,a może jednak nie...

ocenił(a) film na 8
dominika_gogolek

Dlaczego niestety? Czemuż to film, który zapowiada się naprawdę genialnie, miałby być puszczany w olbrzymiej, śmierdzącej popcornem sali w pseudokinach zwanych multipleksami?

ocenił(a) film na 7
PotC_Fan

Świetny film tylko (spoiler) czemu co 15 minut chcą tam kogoś zabić? Po pewnym czasie zaczęło mnie to nawet bawić.

retro_m

Rewelacja, moda się zrobiła na nieme filmy. Może u nas by taki zrobić? Polski aktor, który nie mówi byłby o połowę lepszy

ocenił(a) film na 8
KLAVE

hehe śmiem w to wątpić :] Żeby film niemy dobrze wypadł, aktor musi być bardzo przekonywujący w swoim graniu, mimice, emocjach, sposobie ruszania się. U nas niestety różnie z tym bywa i równie dobrze możemy mieć jeden wielki shit.

retro_m

[SPOILER]
Film nie dla każdego! Ja niestety zawiodłem się. Film podobał mi się do czasu zaniku pamięci głównej bohaterki. Mimo, że czasami mnie irytował, przejmowałem się losem Carmen i przedstawienie historii z perspektywy dziecka pozwoliło mi przymknąć oko na jednowymiarowe, płaskie postacie. Spotkania Carmen z ojcem były wzruszające i dobrze zagrane, po jego śmierci, film był dla mnie zbyt infantylny i zaczął mnie nużyć. Wiem, że to baśń i jej narracja jest kierowana przez konwencje, ale miałem nadzieję, że wraz z dorośnięciem głównej bohaterki, zostanie ona zaburzona, że postacie będą choć trochę bardziej skomplikowane.
Później zachwyciła mnie jeszcze jedna scena, najlepsza w całym filmie, kiedy Śnieżce wracają wspomnienia jej dzieciństwa.

ocenił(a) film na 7
Maro_2

Wrażliwiec z Ciebie Maro :). Mnie te wszystkie sentymentalne sceny (scena z ojca byłem w sumie ładna...), no ale ogólnie mnie raczej nużyły.

ocenił(a) film na 9
retro_m

Podzielam. Film zachwycający! Kocham filmy nieme, więc musiałam to obejrzeć. Niestety! Byłam załamana faktem, że ''Śnieżka" była puszczana w Poznaniu tylko w trzech kinach, w tym dwóch studyjnych. Godziny seansów były porażające- 22.00??!! Ja miałam szczęście być na 16.00, gdzie uwaga! było 6 osób!! No comments... . Mimo to film jest na wysokim poziomie i zagrany w dobrym stylu 8/10

ocenił(a) film na 10
Michelle_Monn

piękny film ostatnio tak zauroczyła mnie Magia uczuć

ocenił(a) film na 9
retro_m

Perełki jeśli chodzi o filmowanie drobiazgów. Zwłaszcza początek. Dynamika scen, dbałość o szczegóły, emocje. Mam zbyt świeże emocje, jeszcze nie ułożyłam w głowie całości, ale jestem niesamowicie poruszona. I podpisuje się pod tym, że to trzeba zobaczyć. Póki grają na dużym ekranie.

retro_m

Przykro się robi , gdy patrzy się na tak amatorskie podejście do kina. Film żałośnie nudny . Po 25 minutach wyszedłem z kina . Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones